Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Temel Lise Sosyal Yaşam

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

Temel Lise Sosyal Yaşam

Ankarada ki eğitim kurumlarının çoğu sadece sözel ve sayısal sınıflar oluşturmakta sözel sınıflara
ayrı bir sınıf açılmamaktadır. Eşit ağırlıklarla beraber ders gören sözel öğrenciler bu konuda muzdarip
olduklarından dolayı ortadoğulular eğitim kurumu onların mağduriyetini giderebilmek için sadece sözel
öğrencileri için sınıf açmakta ve ders programlarını onlara uygun hale getirmektedir. Sözel
öğrencisiyseniz ve size uygun dershane bulmakta zorluk çekiyorsanız Kızılay Bakanlıklar ve Karanfil 2 de
bulunan Ortadoğulular Temel Lisesi tam sizin aradığınız dershane olarak hizmet vermektedir.

Ankara Temel Lise Rehber Öğretmen

 Ankara da bulunan eğitim kurumlarının genelinde rehber öğretmen sıkıntısı bulunmaktadır. Rehber öğretmen olarak hizmet veren kurumların çoğu tercihlerini pdr değil felsefe ve ya sosyoloji öğretmeninden yana kullanırken ortadoğulular eğitim kurumu rehberlik zumresinin tamamını pdr mezunlarından oluşturmaktadır. Kurumunda bulundurduğu pdr mezunu rehberlik zumresiyle her öğrenciyle rahatlıkla ilgilenebilmek ortamı sağlamaktadır. Bununla birlikte yaşam koçluğu konusunda da bir adım atmış olan kurum öğrencilerin sınava hazırlanma süresi boyunca onlara yol gösterip yardımcı olabilecek yaşam koçlarıyla bunun hizmetini de vermektedir.Yaşam koçu son zamanlarda eğitim camiasında büyük önem taşımaktadır ve bu durumun faydalı olduğunu düşünen ortadoğuluar eğitim kurumu hizmette sınır tanımayarak yoluna emin adımlarla evam etmektedir.

 Öğrencilerin sadece dersle uğraşan dersten başka bir hayatı olmayan bireyler olmasını istemeyen ortadoğulular eğitim kurumu onlara sağladığı sosyal olanaklarla psikolojik açıdan destek olmaktadır. Sürekli ders çalışan başka bir etkinliği olmayan öğrencilerin daha kolay bulanıma girebildiğini gözlemlemesini yapan kurum öğrencilerin bi nebze olsun rahatlayabilmesi için özel günlerde ve normal günlerde oluşturduğu gezilerle rahatlamaları açısından küçük de olsa bir şeyler yapmaktadır. Yaptığı gezilerde başlarında mutlaka bulunan görevli öğretmenlerle giden öğrencilerin güvenlikleri açısından önlemler alınmaktadır. Kandı evladını göndermeyi düşünmeyeceği kurumlara asla yollamamakta tamamen fayda sağlayacak etkinliklerle öğrencilere katkida bulunmaktadır. Ortadogulular Temel Lisesi başarının, disiplinin ve derken önüne geçmeyecek olan sosyallerin en doğru adresi olarak var olmaktadır.