Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Temel Lise Avantajları

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise

Temel Lise Avantajları

Temel lisenin avantajlarından birisi de öğrencinin vakitten tasarruf etmesidir. Normal bir okula gidip daha sonrasında takviye bir kursa giden öğrenci vakit açısından zaman kaybı yaşamaktadır. Okuldan çıktıktan sonra ekstra kursa girmek öğrencinin  beden açısından yorulmasının yanı sıra vakit olarak da zamanını çalmaktadır. Halbuki öğrenci temel liseye gittiğinde ek bir kursa ihtiyacı olmayacaktır buda vakit açısından öğrencinin ikiye bölünmemesi anlamına gelmektedir. Öğrenci hem kurs hem de okul kısmını tek bir yerde göreceği için koşuşturmacayla vakit kaybetmeyecektir. Yetişme çağındaki bir öğrencinin sürekli koşuşturmacayla dolu bir hayat geçirmesi sağlık açısından da çok onaylanmayan bir durumdur. Çünkü bu çocuk sınav hazırlığında olduğu için yeteri kadar dinlemesi gerekmektedir. Yeteri kadar dinlenemeyip sürekli yorgun olan bir öğrencinin derslerinde de çok fazla başarı göstermesi mümkün olmayacaktır. Öğrencim yola ayırdığı vakti dersleriyle daha sağlıklı bir şekilde yol katetsin istiyorsun diyorsanız kurm olarak mutlaka Ortdaoğulular güçlü eğitim temel lisesine gitmelisiniz.

Ortadoğulular Temel Lisesi


Ortadoğulular Temel Lisesi sadece öğrencilerin başarısıyla değil aynı zaman da sağlığıyla da yakından ilgilenmektedir. Öğrencilerin sağlıklı beslenebilmesi için kendi bünyasinde oluşturduğu lokanta hizmetiyle kendi öğrencilerine yönelik hizmet vermektedir. Nasıl kendi çocuklarımızın sağlıksız beslenmelerinden muzdaripsek ve onların sağlıkları için endişeye düşüyorsak ortadoğulular eğitim kurumu da hepsinin kendi çocuğu olduğunu düşününen bir zihniyetle onların sağlıklı ev yemekleriyle beslenmeleri için elinden geleni yapmaktadır. Tamamen sağlık koşullarına ve hijyene önem veren bir şekilde hazırlanna yemekleriyle öğrencilerimizin hem karnını doyurması hem de almaları gereken gerekli vitaminleri düşünerek hazırlanan yemeklerle öğrencilerimizin memnuniyetini kazanmak için uğraşmaktayız. siz de öğrencim hem iyi bir eğitim alsın  hem sağlıklı beslensin hem hijyenik olsun yedikleri diyorsanız her anlamda güvenebileceğiniz bir kurumdur ortadoğulular eğitim kurumu.