Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Temel Lise Anlayışımız

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

Temel Lise Anlayışımız

Ortadoğu Eğitim Kurumlarında Temel Lise Eğitimi aktif bir şekilde verilmektedir. Önceden dershane olarak faaliyet gösterirken, yasaların değişmesi sonucunda yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve çalışma sistemimizi temel lise olarak devam ettirmekteyiz. Önceden öğrencilerin okul sonrası yorgun olarak ders almaya geldikleri dershane artık MEB müfredatına uygun olarak ders vererek öğrencilerin yükünü hafifletmektedir. Temel lisemizde öğrencilere okul müfredatı dahilinde ders vermenin yanı sıra anlayamadıkları konularda özel ders, etüt fırsatları sunulmaktadır. Okullarda 30 kişilik sınıflarda ders anlatılırken temel lisemizde daha küçük gruplara etkin bir eğitim sunmaktayız. Branşlarında uzman, özverili, disiplinli öğretmenlerimiz ile birlikte öğrencilerin bütün eksikleri üzerinde durup onları geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Özel okul sisteminde olan temel liseler, özel okullara göre fiyat olarak daha uygundur. Ankara Ortadoğulular Temel Lisesi uygun fiyatla en iyi eğitimi sunmaktadır. Amacımız para kazanmak değil, yeni bilinçli ve bilgili nesiller yetiştirmektir. Her öğrenciye atanan eğitim koçları sayesinde öğrenciler ile birebir ilgilenilmekte ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile gerekli durumlarda seanslar ayarlanmaktadır. Öğrencilerin aileleri ile iş birliği yapılmakta ve öğrenci hakkında bilgiler ailelere iletilmektedir. Buda kurumumuzun güven politikalarından biridir. Veli toplantıları ile öğrencilerin başarı durumlarından aileler haberdar edilir ve bunun yanında çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda konferanslar ve seminerler düzenlenerek aileler bilgilendirilmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Temel Lise eğitimi kaliteli ve etkin başarıya öğrencilerini ulaştırmaktadır. Uygun fiyata kaliteli eğitim isteyenlerin adresi olarak Ortadoğulular eğitim kurumlarını tavsiye etmekteyiz.