Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Temel Lise 12. Sınıflar

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

Temel Lise 12. Sınıflar

Ortadoğulular Temel lisesi olarak öğrencilere en etkin eğitimi sunmaktayız. 12. Sınıfa giden öğrencilerin hem ders başarıları hem önlerinde olan YKS sınavı ile mücadele ederken onların yanında olmaktayız. Bu dönemde öğrenciler hem ergenlik çağının getirdiği sıkıntılarla birlikte karne telaşı bunun yanında onların geleceklerini belirleyecek olan büyük sınavın stresini yaşamaktadırlar. Ortadoğulular Temel Lise olarak bu dönemde öğrencilerin okul müfredatına uygun eğitim vermekteyiz. Öğrencilerin ev ödevleri ile birebir ilgilenmekte ve önlerinde olan sınava onları uzman hocalarımızla beraber hazırlamaktayız. Bu durumda öğrencilerin hem okul başarısı yükselmekte hem sınava hazırlanmakta hem de bu mevcut problemleri ile tek başlarına değil dershanemizde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerimizden faydalanarak çözüme ulaşmaktadır.

Temel lisemiz bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık

Temel lisemiz bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hocalarımız çocukların bu stresli anlarında onların motivasyonunu arttıracak aktiviteler düzenlerler ve sınav kaygısı ile baş etmeleri konusunda onlara psikolojik destek sağlamaktadır. Ayrıca bireysel problemleri olan öğrencilerle birebir ilgilenilerek aileler ile iş birliği kurarak nasıl ve ne şekilde daha başarılı olurlar bu araştırılmaktadır. Her hafta deneme sınavları ile öğrencilerin hangi konularda hangi derslerde daha zayıf oldukları tespit edilir ve bu doğrultuda başarılı olamadıkları konu ve dersler üzerinde durularak öğrenmeleri ve pekiştirmeleri sağlanır. Aileler ile iş birliği içerisinde başarı politikası izlenir. Öğrencilerin başarısı ve huzuru için bütün hizmet sunulmaktadır.

Ortadoğulular Temel Lise olarak 12. Sınıf öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaktayız ve onların hem okul hem sınav başarılarını arttırmayı hedeflemekteyiz.