Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Temel Lise 10. Sınıf

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

Temel Lise 10. Sınıf

Ortadoğulular Temel Lisesi 10. Sınıflara verilen eğitim öğrencileri üniversiteye hazırlar niteliktedir. 10. Sınıflara 9. Sınıftaki eksiklerini tamamlamak amaçlı etütler ve bunun yanında yaz okulu yapılarak geçilen sınıfın ders tekrarı ve özeti yapılır. Üniversiteye son 2 yılları kala öğrencilerin hem akademik başarılarını arttırmayı hem de üniversite sınavına hazırlamayı amaçlayan dershanemiz oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Her öğrenciye bir eğitim koçu verilir ve eğitim koçları öğrenciler ile birebir ilgilenir. Eğitimleri konusunda bilgi verir, daha verimli çalışmak için neler yapılmalı bunlar hakkında fikir verir ve uygun bir ders programı dahilinde düzenli bir çalışma planı yapılır. Aynı zamanda dershane bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile gerekli durumlarda seanslar ayarlanır ve psikolojik problemi olan öğrenciler gerekli durumlarda aile terapileri ile çözüm odaklı çalışılmaktadır.

Ankara Temel Lise Deneme Sınavlarımız

Öğrencilere düzenli olarak deneme sınavları yapılır ve eksik oldukları konularda özel ders ve etüt ile toparlanır. Eğer bir çok öğrenci aynı konu üzerinde eksiklere sahipse toplu etütler düzenlenir, bunun yanında eğitim müfredatına uygun eğitim içeriği uzman öğretmen kadromuz tarafından verilir. Hem akademik başarıları hem de sınav başarıları konusunda en iyi şekilde hazırlanan öğrenciler gelecek hayallerine bir adım daha yaklaşmış olur. Temel Lisemiz bünyesinde aileler ile iş birliği oldukça önemlidir. Öğrencilerimizin velileri ile veli toplantıları düzenlenip çocuklarının başarıları konusunda bilgilendirilir ve ailelere çocuklarının başarıları için gerekli olan davranışlar tutumlar konusunda eğitim de verilmektedir.

Ankara’da kızılay Atatürk bulvarında bulunan Ortadoğulular Temel Lisesi 10. Sınıf öğrencilerine en etkin ve iyi eğitimi sunmaktadır.