Temel Lise 12. Sınıflar

Yayımlanma Tarihi 18.9.2018


Temel Lise 12. Sınıflar

Ortadoğulular Temel lisesi olarak öğrencilere en etkin eğitimi sunmaktayız. 12. Sınıfa giden öğrencilerin hem ders başarıları hem önlerinde olan YKS sınavı ile mücadele ederken onların yanında olmaktayız. Bu dönemde öğrenciler hem ergenlik çağının getirdiği sıkıntılarla birlikte karne telaşı bunun yanında onların geleceklerini belirleyecek olan büyük sınavın stresini yaşamaktadırlar. Ankara Ortadoğulular Temel Lise olarak bu dönemde öğrencilerin okul müfredatına uygun eğitim vermekteyiz. Öğrencilerin ev ödevleri ile birebir ilgilenmekte ve önlerinde olan sınava onları uzman hocalarımızla beraber hazırlamaktayız. Bu durumda öğrencilerin hem okul başarısı yükselmekte hem sınava hazırlanmakta hem de bu mevcut problemleri ile tek başlarına değil dershanemizde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerimizden faydalanarak çözüme ulaşmaktadır.

Temel Lisemiz bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık

Temel lisemiz bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hocalarımız çocukların bu stresli anlarında onların motivasyonunu arttıracak aktiviteler düzenlerler ve sınav kaygısı ile baş etmeleri konusunda onlara psikolojik destek sağlamaktadır. Ayrıca bireysel problemleri olan öğrencilerle birebir ilgilenilerek aileler ile iş birliği kurarak nasıl ve ne şekilde daha başarılı olurlar bu araştırılmaktadır. Her hafta deneme sınavları ile öğrencilerin hangi konularda hangi derslerde daha zayıf oldukları tespit edilir ve bu doğrultuda başarılı olamadıkları konu ve dersler üzerinde durularak öğrenmeleri ve pekiştirmeleri sağlanır. Aileler ile iş birliği içerisinde başarı politikası izlenir. Öğrencilerin başarısı ve huzuru için bütün hizmet sunulmaktadır.

Ortadoğulular Temel Lise olarak 12. Sınıf öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaktayız ve onların hem okul hem sınav başarılarını arttırmayı hedeflemekteyiz.


Temel Lise 9. Sınıflar Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıflar Eğitimlerimiz Eğitim Etüt Sistemi Rehberlik Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları Herkes İçin Geçerli Verimli Ders Çalışma Kuralları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankara`daki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER KIZILAYDAKİ TEMEL LİSELER