Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Eğitimlerimiz

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

Eğitimlerimiz

2015 yılı itibariyle dershane adı altında çalışan özel öğretim kurumları kapanmış akabinde kurumlardan gelen talepleri değerlendiren Bakanlık, Milli Eğitim Bakanlığı’nın projesi olan dershaneleri özel okula dönüştürme projesi ile yenilenerek eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. İşte bu özel öğretim kurumları TEMEL LİSE dir.
    Milli Eğitim Bakanlığı, desteklediği temel liselere teşvik denilen bir pay ayırmıştır. Çocuklarını özel okulda okutmak isteyen velilere devlet tarafından verilen bu teşvik payı ile veliler öğrencilerinin okul ücretinin bir kısmını ödemiş olur. Özel okul olan temel liseler, dönem sonunda diploma verme yetkisine sahiptir.
    Öğrencilerin devlet okullarının eğitimlerinin yetersiz kalması sonucunda temel liseye yönelmeleri sonucunda çok fazla okul faaliyet göstermiştir. Fakat ticari amaç gütmeden kaliteli eğitim veren liseler yok denecek kadar azdır. Bu sayılı liselerden biri de Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi dir.

    Ankara ’nın merkezi Kızılay ’da yedi katlı binasıyla hizmet veren Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi ’ de dershane kökenli olup dönüşüm sürecinde gereken tüm şartlara uyduğu için özel okul olarak devam etmiştir. Temel lisemizin en büyük avantajı okul-dershane ikileminde olan öğrencileri uzak tutmak olmuştur. Böylece maddi ve manevi yıpranan veli ve öğrenciler tercihini okulumuzdan yana kullanmıştır.
Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi olarak programımız Eylülün ilk haftası başlayarak Haziran ayının ikinci haftasına kadar devam eder. Hafta içi beş gün olan okulumuz günlük 8 saat olmak üzere haftada 40 saat ders verir. Ders saatleri dışında sınıflarda öğrencilerin eksiklerini tamamlamak için grup etütleri yapılır. Ayrıca konuları pekiştirmek, değişik soru tekniklerini görmek adına da her gün soru çözüm saatleri programı uygulanır. Birebir etüt programı da uygulayan Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi, öğrencilerimize bir program dâhilinde etütlerini alabilirler.  Hafta sonu dersimiz olmamakla beraber öğrenciler dilerlerse okula gelip ders çalışabilirler.

Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi ’nde öğretmenler öğrencilerine günlük, haftalık ve aylık ödevler vermektedir. Akabinde ödev kontrolleri düzenli olarak yapılıp ödev sonuçlarına göre öğrencilerin yanlışları tespit edilip ek ders takviyesi yapılır.
Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi sadece öğrencilerine bilgi vermekle yetinmez. Aynı zamanda onları geleceğe hazırlar. Rehber öğretmenleri, uzman psikolog doktoru ve sınıf öğretmenleri ile ekip halinde öğrencilerin her türlü problemi, endişeleri olsun mutlulukları, sevinçleri olsun her zaman onların yanında olmuş, topluma faydalı birer birey olarak yetişmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar.
Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi, yalnız öğrencileriyle değil aynı zamanda velileriyle de her zaman irtibat halinde olmaktadır. Veli Bilgilendirme Sistemi adı altında öğrencilerin sınav sonuçlarından devamsızlığına kadar tüm konularda bilgi verip toplantılar yaparak öğrencilerin durumları hakkında ortak hareket etmeye çalışırlar.

İyi Üniversitenin Yolu Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi

İyi bir üniversitenin yolu kaliteli bir okuldan geçeceğine inanan Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi, öğrencilerine disiplinden taviz vermeden yıllardır edindikleri bilgi ve tecrübeleri ile müfredata uygun bir şekilde alanlarında uzman eğitim kadrosuyla üniversite sınavına hazırlık eğitimini temelden vermektedir. Veliler, gözleri arkada kalmadan aile sıcaklığında, güvenilir bir ortamda çocuklarının en iyi eğitimi almalarını istiyorlarsa Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Lisesi doğru adrestir