Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI

Kurumumuz Hakkımızda Eğitimlerimiz Gruplarımız Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 9. sınıflar Temel Lise 12. Sınıflar Temel Lise 11. Sınıf iletişim Eğitim Etüd Sistemi Rehberlik Öğrenci Koçluk Sistemi Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonucları Acıklandı universitelere ek yerlestirme basvurulari icin bugun son gun herkes icin gecerli olan verimli ders calisma kurallari lys sonuclarinin aciklanmasi sonrasi ek yerlestirme basvuru sureci ne zaman osymde şok istifa yeni mufredatla birlikte neler degisiyor 2018 de ogrenci burslari ne kadar kyk iletisim merkezi artik 7 24 calisacak genclik ve spor bakanligi yuksekogrenim kredi ve yurtlar kurumuna kyk bagli yurtlara basvurular basladi hobi edinemeyen insanlariz peki hobi nedir osymden puan hesaplamasinda hata aciklamasi verimli ders calisma teknikleri Yurt Başvuruları kyk bursu ve kredisi hakkinda bilinmesi gerekenler azmin adi fulya temel liselerin durumu amaci sikca sorulan sorular ygs lys kursu Ankara Özel ogretim kursu Ankara da ki en iyi dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara Yks Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar YKS Nedir Neden Temel Lise Temel lise Nedir Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Blog Sınav Sistemleri Neden Temel Lise KISA BİR MOLA ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA TEMEL LİSESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Temel Lise Avantajları

ANKARA BUTİK DERSHANESİ YAZ KAMPI

Matematik birçok öğrencinin problem yaşadığı derslerin başında gelmektedir. Bu problemin kaynağı olarak temel gelen zayıflığın yanında yeteri kadar ders çalışmama ve soru çözmeme olarak söyleyebiliriz. Dönem içerisinde diğer derslerinin yoğunlukları ile matematiğe odaklanamayan öğrencilerin seneler ilerledikçe matematiğe dair problemlerinin arttığını görmekteyiz. Yenilenen  sınav sistemlerine baktığımızda matematiğin öneminin bir kat daha arttığını görmekteyiz. Artık sınavlar için belirleyici bir etken olan matematiğe dair problemlerini gidermeyip bir kenara bırakan öğrencilerin girecekleri sınavlarda başarısızlığa mahkum kalırlar. Peki öğrenciler bu süreç içerisinde matematik dersine ait problemlerini nasıl giderebilir ? Az öncede dediğimiz gibi dönem içinde diğer derslerin yoğunluğundan matematiğe gerekli vakti ayıramayan öğrenciler için en doğru çıkış yolu yaz ve yarıyıl tatilleridir. Ülkemizde eğitim öğretim döneminin dışında öğrenciler 3 aylık bir yaz tatilinin yanında 15 günlük yarıyıl tatili yapmaktadır. Bu süreç öğrencilerimizin matematiğe dair birçok problemini giderme adına yeterlidir. Öğrencilerin yaz ve yarıyıl tatillerinde yapacağı konu tekrarları ve soru çözümleri ile matematik dersine ait birçok problemini gidermiş olur. Bu süreç içerisinde kimi öğrenciler özel ders veya kamplarla problemlerini gidermeye çalışırken kimi öğrenci de kendi başına çalışmaktadır. Ama unutmamak gerekirki matematik bireysel çalışarak halledilebilecek bir ders değildir. Matematik sorunlarını gidermek adına katılım sağlanacak kurs veya özel ders öğrenci için hayat kurtarıcı olmaktadır.

Ankara butik dershanesi olarak matematiğe dair problem yaşayan öğrencilerimize altın değerinde fırsat sunmaktayız. Düzenlediğimiz matematik yaz kampı sayesinde öğrencinin dönem dışında matematiğe dair birçok problemini gideriyoruz. Böylelikle Ankara butik dershanesi matematik yaz kampına katılan öğrencilerimiz rakiplerinden bir adım önde olma imkanı yakalamaktadır. Gelin Ankara butik dershanesinin matematik kampı hakkında bilgi verelim. Ankara butik dershanesinde olarak birçok gruba matematik yaz kampı imkanı sağlıyoruz. Bunlerın içerisinde temel lise 9,10,11 ve 12. sınıflar, dershane grubu, liseye ve üniversiteye hazırlanan gruplar yer almaktadır. Ankara butik dershanesi matematik yaz kampı iki bölüm şeklinde gerçekleşmektedir. İlk bölüme katılamayan öğrenciler için düşünülen ikinci bölüm ile beraber öğrencilerimiz istedikleri tarihler arasında kampa katılma imkanı yakalar. Ankara butik dershanesi yaz kampının ilk bölümü 25 haziran tarihinde başlayıp 20 temmuz tarihinde son bulmaktadır. İkinci bölüm ise 23 temmuz tarihinde başlayıp 17 ağustos tarihinde son bulmaktadır. Ankara butik dershanesi olarak yaz kampındaki süreçten bahsedelim. Öncelikle öğrencilerimizi seviye tespit sınavına almaktayız. Sınava giren öğrencileri matematik seviyelerine göre sınıflara yerleştirmekteyiz. Bunun sebebi ise öğrencilerin eksikleri doğrultusunda ilerlemek içindir. Ankara butik dershanesi olarak öğrencileri sınıflara yerleştirdikten sonra yaz kampı sürecine başlamaktayız. Öğrenciler haftanın beş günü ders görmektedir. Her gün beşer saatten yoğun matematik dersine alınan öğrenciler matematik alanında kendini geliştirmiş uzman, özverili öğretmen kadromuz sayesinde bir ayın sonunda matematiğe dair birçok problemini gidermiş olur. Dönem içinde gördüğü eğitimin dışında eksiklerini kapatmaya yöneli düşünülen kamp sürecinde sınıflarda 8-10 kişi yer almaktadır. Böylelikle her öğrenci dersin her saniyesi hakim bir şekilde kamp süreci geçirmiş olur. Ankara butik dershanesi olarak matematik öğretmenleri derste dağıttığı matematik konu bitiminden sonra dağıtılan testler sayesinde öğrenci işediği konuyu test üzerinden görme imkanı yakalar. Öğrencilerimize sağladığımız bu ayrıcaklıkla beraber daha asıl dönem başlamadan matematik dersine dair problemlerini gidermiş ve diğer derslere daha kolay odaklanmalarını sağlıyoruz.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak matematiğe dair bütün problemlerinizi gidermek adına sizleride Ankara’nın merkezi Kızılay Atatürk bulvarında yer alan merkez binamıza davet ediyoruz.