Temel Lise Sosyal Yaşam

Yayımlanma Tarihi 19.9.2018


Temel Lise Sosyal Yaşam

Ankara'daki eğitim kurumlarının çoğu sadece sözel ve sayısal sınıflar oluşturmakta sözel sınıflara ayrı bir sınıf açılmamaktadır. Eşit ağırlıklarla beraber ders gören sözel öğrenciler bu konuda muzdarip olduklarından dolayı Ortadoğulular Eğitim Kurumu onların mağduriyetini giderebilmek için sadece sözel öğrencileri için sınıf açmakta ve ders programlarını onlara uygun hale getirmektedir. Sözel öğrencisiyseniz ve size uygun dershane bulmakta zorluk çekiyorsanız Kızılay Bakanlıklar ve Karanfil 2 de bulunan Ortadoğulular Temel Lisesi tam sizin aradığınız dershane olarak hizmet vermektedir.

 

Ankara Temel Lise Rehber Öğretmen

Ankara'da bulunan eğitim kurumlarının genelinde rehber öğretmen sıkıntısı bulunmaktadır. Rehber öğretmen olarak hizmet veren kurumların çoğu tercihlerini PDR değil felsefe ve ya sosyoloji öğretmeninden yana kullanırken Ortadoğulular Eğitim Kurumu rehberlik zumresinin tamamını pdr mezunlarından oluşturmaktadır. Kurumunda bulundurduğu PDR mezunu rehberlik zumresiyle her öğrenciyle rahatlıkla ilgilenebilmek ortamı sağlamaktadır. Bununla birlikte yaşam koçluğu konusunda da bir adım atmış olan kurum öğrencilerin sınava hazırlanma süresi boyunca onlara yol gösterip yardımcı olabilecek yaşam koçlarıyla bunun hizmetini de vermektedir.Yaşam koçu son zamanlarda eğitim camiasında büyük önem taşımaktadır ve bu durumun faydalı olduğunu düşünen ortadoğuluar eğitim kurumu hizmette sınır tanımayarak yoluna emin adımlarla evam etmektedir.

 Öğrencilerin sadece dersle uğraşan dersten başka bir hayatı olmayan bireyler olmasını istemeyen ortadoğulular eğitim kurumu onlara sağladığı sosyal olanaklarla psikolojik açıdan destek olmaktadır. Sürekli ders çalışan başka bir etkinliği olmayan öğrencilerin daha kolay bulanıma girebildiğini gözlemlemesini yapan kurum öğrencilerin bi nebze olsun rahatlayabilmesi için özel günlerde ve normal günlerde oluşturduğu gezilerle rahatlamaları açısından küçük de olsa bir şeyler yapmaktadır. Yaptığı gezilerde başlarında mutlaka bulunan görevli öğretmenlerle giden öğrencilerin güvenlikleri açısından önlemler alınmaktadır. Kandı evladını göndermeyi düşünmeyeceği kurumlara asla yollamamakta tamamen fayda sağlayacak etkinliklerle öğrencilere katkida bulunmaktadır. Ortadoğulular Temel Lisesi başarının, disiplinin ve derken önüne geçmeyecek olan sosyallerin en doğru adresi olarak var olmaktadır.


Temel Lise 9. Sınıflar Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıflar Eğitimlerimiz Eğitim Etüt Sistemi Rehberlik Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları Herkes İçin Geçerli Verimli Ders Çalışma Kuralları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankara`daki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER KIZILAYDAKİ TEMEL LİSELER