Temel Lise Fiyatları

Yayımlanma Tarihi 19.9.2018


Temel Lise Fiyatları

Okul ve dershane ikilisi arasına sıkışmış birçok gencimiz bulunmaktadır. Onlar bu koşuşturma içerisinde yorulurken velilerimiz bu ikili arasında maddi sıkıntı içerisinde yorulmaktadır. Aileler hem okula hem de dershanelere yaptığı masraflar nedeniyle maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Çoçuklarının eğitimini iyi bir şekilde tamamlaması ailelerin en büyük önceliğidir. Bu öncelik içerisinde çektiği sıkıntılar aileleri istemsiz bir şekilde sıkıntıya sokmaktadır. Ama hiçbir zaman da çoçuklarını eğitimlerinden de geride bırakmamak yerine tüm maddi zorluklara göğüs germektedirler. Bu noktada günümüz avantajlarından biri olan temel liseler karşılarına çıkmaktadır. Hem çoçuklar için hem de aileler için büyük kolaylıklar sağlar. Öğrenci okul ve dershane ikilisi arasında sıkışmaktan ailelerde iki ayrı bölüme maddiyat yetiştirmekten kurtarır. Bu etapta çoçuklar ve aileler rahatlamış olur. Peki temel liseye göndermek ne kadar doğru ? Bu tip sorular çoğunlukla karşımıza çıkmaktadır. Temel liselerin avantajları saymakla bitmez. Sınav odaklı verdiği eğitimle öğrenciyi üniversite sınavına yıllar öncesinden hazırlar. Devlet liselerinde kalabalık sınıfları yerine 10-15 kişilik sınıflarda öğrencinin
rahatça derslerine odaklanmalarını sağlar. Etüt imkanları ve psikolog destekli verilen eğitimle öğrenci karşılarına çıkıcak olan sınavlarda başarıyı garantilemektedir. Böylelikle aile ve öğrenciler okul artı dershane ikileminden kurtulur tek bir eğitim merkezine odaklanır.

TEMEL LİSE FİYAT ŞARTLARI

Bu tip eğitim için ailelerin ne kadar bütçe ayıracakları noktasına geldiğimizde ise günümüzde karşımıza birçok temel lise ve temel lise fiyatları çıkmaktadır. Bakıldığında dudak uçuklatacak temel lise fiyatları varken bir yandan da velilerimizin yüzünü güldürücek fiyatlar karşılarına çıkmaktadır. Velilerin bu kısım da doğru tercih yapması gerekir. Hem eğitim kalitesi yüksek bir yandan da temel lise fiyatları uygun bir eğitim kurumu bulmaları gerekir. Ankara temel lise olarak velilerimizin en büyük destekçisi olma yolunda 16 yıldır devam etmekteyiz. Diğer temel lise fiyatlarına oranla daha uygun fiyatla eğitim hizmeti vermekteyiz. Böylelikle öğrenci okul dershane trafiğinden kurtarıp velilerimizi de bu eğitim yolcuğunda bütçeleri zorlanmadan içleri rahat bir şekilde çoçuklarını temel lise başlığı altında eğitim kurumlarına göndererek içleri rahat eder. Temel lise fiyatlarında uygun olmakla beraber yapılan taksitlendirme ile beraber velilerimizin içi rahat etmektedir. Yapılan taksitler velilerin bütçelerine uygun kolaylıklar sağlanarak aylara bölünüp yapılmaktadır. Bu sayede çoçuklarımız hem kaliteli eğitim alır hem de veliler bütçelerini zorlamadan çoçuklarının eğitim
hayatına büyük katkıda bulunurlar. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak öğrenciler ve velilerimizi düşünmek en büyük önceliğimizdir. 16 yıllık tecrübemiz içerisinde amacımız maddiyat değil geleceğe dair parlak ve bilinçli gençler yetiştirmektir. Diğer kurumlara istinaden bu düşüncemiz sayesinde Ankara temel lisesi bünyesinde pek çok öğrencimizi üniversitelere yerleştirmekteyiz. Lise birden lise sona kadar yapılan sınav odaklı derslerle yanında yaz okulu, yarıyıl kamplarını ve bireysel etütleri
hiçbir ücret talep etmeden sürdürmeye devam etmekteyiz. Ücretten daha çok öğrencinin aldığı verim ve kazandıkları Ankara teme lisesi olarak en temel ilkemizdir.
Uygun fiyat politikalı maddiyat değil öğrenci odaklı eğitimi amaçlayan ortadoğulular eğitim kurumları uzman öğretmen kadrosu, güler yüzlü personellerimiz ile beraber geleceğe parlak gençler yetiştirmeye devam etmekteyiz. Ankara temel lisesi olarak bu uzun marotonda siz saygı değer velilerimizi ve gençlerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Temel Liselerin Ayrıcalıkları

Bilindiği üzere dershanelerin Türkiye Büyük Millet Meclisi kararı ile kapanması ve sonrasında bu tarz kurumlara gösterilen yoğun talep üzerine Milli Eğitim Bakanlığının dershaneleri özel okullara dönüştürmesi sonucunda Temel Liseler gündeme gelmiştir.

← Devamını Oku

Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın

Bilindiği üzere dershanelerin Türkiye Büyük Millet Meclisi kararı ile kapanması ve sonrasında bu tarz kurumlara gösterilen yoğun talep üzerine Milli Eğitim Bakanlığının dershaneleri özel okullara dönüştürmesi sonucunda Temel Liseler gündeme gelmiştir.

Devamını Oku →

Temel Lise Anlayışımız

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Temel Lise Eğitimi aktif bir şekilde verilmektedir. Önceden dershane olarak faaliyet gösterirken, yasaların değişmesi sonucunda yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve çalışma sistemimizi temel lise olarak devam ettirmekteyiz.

Devamını Oku →

Temel Lise Fiyatları

Okul ve dershane ikilisi arasına sıkışmış birçok gencimiz bulunmaktadır. Onlar bu koşuşturma içerisinde yorulurken velilerimiz bu ikili arasında maddi sıkıntı içerisinde yorulmaktadır.

Devamını Oku →
KIZILAY TEMEL LİSE ÜCRETLERİ

KIZILAY TEMEL LİSE ÜCRETLERİ

Kızılaydaki Temel Lise fiyatları araştırılırken karşınıza eskisinden yenisine bir sürü kurum çıkacaktır. Bazıları kat aralarında bulunurken, bazılarında tüm bina kuruma aittir.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Eğitim Ders Çalışma Kampları Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankaradaki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER Kızılaydaki temel liseler KIZILAY TEMEL LİSE ÜCRETLERİ Ankaradaki temel lise ücretleri Kızılayın en iyi lisesi Ankaradaki anadolu liseleri Kızılay Temel Lise Temel Lise Ankara