Temel Lise Anlayışımız

Yayımlanma Tarihi 19.9.2018


Temel Lise Anlayışımız

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Temel Lise Eğitimi aktif bir şekilde verilmektedir. Önceden dershane olarak faaliyet gösterirken, yasaların değişmesi sonucunda yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve çalışma sistemimizi temel lise olarak devam ettirmekteyiz. Önceden öğrencilerin okul sonrası yorgun olarak ders almaya geldikleri dershane artık MEB müfredatına uygun olarak ders vererek öğrencilerin yükünü hafifletmektedir. Temel lisemizde öğrencilere okul müfredatı dahilinde ders vermenin yanı sıra anlayamadıkları konularda özel ders, etüt fırsatları sunulmaktadır. Okullarda 30 kişilik sınıflarda ders anlatılırken temel lisemizde daha küçük gruplara etkin bir eğitim sunmaktayız. Branşlarında uzman, özverili, disiplinli öğretmenlerimiz ile birlikte öğrencilerin bütün eksikleri üzerinde durup onları geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Özel okul sisteminde olan temel liseler, özel okullara göre fiyat olarak daha uygundur. Ankara Ortadoğulular Temel Lisesi uygun fiyatla en iyi eğitimi sunmaktadır. Amacımız para kazanmak değil, yeni bilinçli ve bilgili nesiller yetiştirmektir. Her öğrenciye atanan eğitim koçları sayesinde öğrenciler ile birebir ilgilenilmekte ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile gerekli durumlarda seanslar ayarlanmaktadır. Öğrencilerin aileleri ile iş birliği yapılmakta ve öğrenci hakkında bilgiler ailelere iletilmektedir. Buda kurumumuzun güven politikalarından biridir. Veli toplantıları ile öğrencilerin başarı durumlarından aileler haberdar edilir ve bunun yanında çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda konferanslar ve seminerler düzenlenerek aileler bilgilendirilmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Temel Lise eğitimi kaliteli ve etkin başarıya öğrencilerini ulaştırmaktadır. Uygun fiyata kaliteli eğitim isteyenlerin adresi olarak Ortadoğulular eğitim kurumlarını tavsiye etmekteyiz.


Temel Lise 9. Sınıflar Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıflar Eğitimlerimiz Eğitim Etüt Sistemi Rehberlik Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları Herkes İçin Geçerli Verimli Ders Çalışma Kuralları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankara`daki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER KIZILAYDAKİ TEMEL LİSELER