DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK

Yayımlanma Tarihi 27.9.2018


DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK

 Eğitim hayatının büyük bir kısmını kaplamaktadır. Küçük yaşlardan başlayan eğitim hayatını insanın hayatının sonuna kadar devam etmektedir. Aslında baktığımızda eğitim ilk olarak ilkokulda değil ailelerde başlamaktadır. Yürümeyi, konuşmayı ailemizden aldığımız eğitimle öğrenmekteyiz. Devamında ilkokul çağlarından başlayan eğitim üniversite sonuna kadar hatta bireyin kendi isteğine göre ilerleyen senelerde de devam etmektedir. Aslında eğitim bitmek bilmeyen bir yolculuktur. Birey ilerleyen yaşlarına aldırmadan her zaman kendinin bir adım önüne geçmek istemektedir. Durum böyle olunca öğrencilik hayatı veya öğrenme heveside diyebiliriz. Bitmez bir yolculuk olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğitim sürecinde bireyin karşına birçok öğretmen, idareci çıkmaktadır. Küçük yaşlarda başlayan eğitim yolculuğunda bireyin hayatına şekil veren eğitimciler ve idareciler bu konuda çok hassas bir şekilde ilerlemelidir. Öğrencilik sürecinde alanın belirleyecek en önemli etkendir öğretmenler. Öğrenci hangi dersin öğretmenini severse o derse daha yakın olur ve lisede ve üniversite tercihlerini ona göre belirler. Bu sebeple eğitim süreci uzun ve hassas bir dönemdir. Öğrencinin hayatına büyük ölçüde katkıda bulunacak olan okulların büyük bir önem teşkil etmelidir. Bu sebeple okulların büyük titizlikle şeçilmesi gerekmektedir.

Ankara temel lise olarak sadece öğrencileri sadece eğitim açısından değil onları geleceğin parlak bireyi olarak da  yetiştirmekteyiz. Verdiğimiz kaliteli eğitim ve butik eğitim anlayışının yanında onları hedeflerini oluşturma ve her geçen gün kendilerinin bir adım atma öne atmalarını sağlamaktayız. Ankara temel lisesi olarak öğrencilere sağladığımız avantajlardan kısaca bahsedelim. Ankara temel lisesi olarak alanında uzman, öğrenciyle uyumlu,  güler yüzlü uzman öğretmen kadromuz sayesinde derslerin daha verimli ve dolu bir şekilde geçmesi öğrencilerimiz için en büyük avantajlarının arasında yer almaktadır. Ankara temel lisesi olarak tek amacımız öğrencilerimizin hak ettiği başarıları elde etmesidir. Hem disiplinli hem de öğrencinin aile sıcaklığını hissedeceği lise ortamımız sayesinde öğrenci rahat ve verimli bir şekilde sınava hazırlanırlar.  Bu anlayaşımız sayesinde dersler daha verimli geçmektedir. Ankara temel lise olarak bünyemizde bulunan rehberlik kadromuz sayesinde öğrencilerle birebir hazırladığımız çalışma programları ve haftalık soru çözüm hedeflerimizle öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusu ve kaç tane soru çözmeleri hususunda onları yönlerdirmekteyiz. Ankara temel lisesi olarak öğrencinin her anını verimli kullanabilmesini ve iyi değerlendirmesini sağlıyoruz. Ankara temel lisesi amacıyla ilerlediğimiz bu zorlu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etütlerle beraber öğrencilerin sorularını ve eksik konularını tamamlamalarını sağlarız. Ankara temel lisesi olarak  her hafta soru çözüm saatleri sayesinder öğrenci gün içinde yapamadığı veya yanlış yaptığı sorulara yanıt bulma fırsatı bulunur. Ankara temel lisesi olarak branş öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize haftalık ödevler vermekteyiz. Verilen bu ödevler rehberlik öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Böylelilkle öğrenci sınav yılında birçok soru tipi görmüş olur. Bu hususta Ankara temel lisesinin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Ankara temel lisesi olarak verdiğimiz sayısız imkanlar ve özel ders niteliğinde işlenen derslerle başarıyı gelin birlikte garantilemenin yanında en doğru şekilde geleceğe bizimle hazırlanın.


Temel Lise 9. Sınıflar Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıflar Eğitimlerimiz Eğitim Etüt Sistemi Rehberlik Ders Çalışma Kampları Öğrenci Motivasyon Sistemi Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Ankaradaki En iyi Dershane Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları Herkes İçin Geçerli Verimli Ders Çalışma Kuralları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankara`daki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER KIZILAYDAKİ TEMEL LİSELER