Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı

Yayımlanma Tarihi 19.9.2018


Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı

Matematik birçok öğrencinin problem yaşadığı derslerin başında gelmektedir. Bu problemin kaynağı olarak temel gelen zayıflığın yanında yeteri kadar ders çalışmama ve soru çözmeme olarak söyleyebiliriz. Dönem içerisinde diğer derslerinin yoğunlukları ile matematiğe odaklanamayan öğrencilerin seneler ilerledikçe matematiğe dair problemlerinin arttığını görmekteyiz. Yenilenen  sınav sistemlerine baktığımızda matematiğin öneminin bir kat daha arttığını görmekteyiz. Artık sınavlar için belirleyici bir etken olan matematiğe dair problemlerini gidermeyip bir kenara bırakan öğrencilerin girecekleri sınavlarda başarısızlığa mahkum kalırlar. Peki öğrenciler bu süreç içerisinde matematik dersine ait problemlerini nasıl giderebilir ? Az öncede dediğimiz gibi dönem içinde diğer derslerin yoğunluğundan matematiğe gerekli vakti ayıramayan öğrenciler için en doğru çıkış yolu yaz ve yarıyıl tatilleridir. Ülkemizde eğitim öğretim döneminin dışında öğrenciler 3 aylık bir yaz tatilinin yanında 15 günlük yarıyıl tatili yapmaktadır. Bu süreç öğrencilerimizin matematiğe dair birçok problemini giderme adına yeterlidir. Öğrencilerin yaz ve yarıyıl tatillerinde yapacağı konu tekrarları ve soru çözümleri ile matematik dersine ait birçok problemini gidermiş olur. Bu süreç içerisinde kimi öğrenciler özel ders veya kamplarla problemlerini gidermeye çalışırken kimi öğrenci de kendi başına çalışmaktadır. Ama unutmamak gerekirki matematik bireysel çalışarak halledilebilecek bir ders değildir. Matematik sorunlarını gidermek adına katılım sağlanacak kurs veya özel ders öğrenci için hayat kurtarıcı olmaktadır.

Ankara butik dershanesi olarak matematiğe dair problem yaşayan öğrencilerimize altın değerinde fırsat sunmaktayız. Düzenlediğimiz matematik yaz kampı sayesinde öğrencinin dönem dışında matematiğe dair birçok problemini gideriyoruz. Böylelikle Ankara butik dershanesi matematik yaz kampına katılan öğrencilerimiz rakiplerinden bir adım önde olma imkanı yakalamaktadır. Gelin Ankara butik dershanesinin matematik kampı hakkında bilgi verelim. Ankara butik dershanesinde olarak birçok gruba matematik yaz kampı imkanı sağlıyoruz. Bunlerın içerisinde temel lise 9,10,11 ve 12. sınıflar, dershane grubu, liseye ve üniversiteye hazırlanan gruplar yer almaktadır. Ankara butik dershanesi matematik yaz kampı iki bölüm şeklinde gerçekleşmektedir. İlk bölüme katılamayan öğrenciler için düşünülen ikinci bölüm ile beraber öğrencilerimiz istedikleri tarihler arasında kampa katılma imkanı yakalar. Ankara butik dershanesi yaz kampının ilk bölümü 25 haziran tarihinde başlayıp 20 temmuz tarihinde son bulmaktadır. İkinci bölüm ise 23 temmuz tarihinde başlayıp 17 ağustos tarihinde son bulmaktadır. Ankara butik dershanesi olarak yaz kampındaki süreçten bahsedelim. Öncelikle öğrencilerimizi seviye tespit sınavına almaktayız. Sınava giren öğrencileri matematik seviyelerine göre sınıflara yerleştirmekteyiz. Bunun sebebi ise öğrencilerin eksikleri doğrultusunda ilerlemek içindir. Ankara butik dershanesi olarak öğrencileri sınıflara yerleştirdikten sonra yaz kampı sürecine başlamaktayız. Öğrenciler haftanın beş günü ders görmektedir. Her gün beşer saatten yoğun matematik dersine alınan öğrenciler matematik alanında kendini geliştirmiş uzman, özverili öğretmen kadromuz sayesinde bir ayın sonunda matematiğe dair birçok problemini gidermiş olur. Dönem içinde gördüğü eğitimin dışında eksiklerini kapatmaya yöneli düşünülen kamp sürecinde sınıflarda 8-10 kişi yer almaktadır. Böylelikle her öğrenci dersin her saniyesi hakim bir şekilde kamp süreci geçirmiş olur. Ankara butik dershanesi olarak matematik öğretmenleri derste dağıttığı matematik konu bitiminden sonra dağıtılan testler sayesinde öğrenci işediği konuyu test üzerinden görme imkanı yakalar. Öğrencilerimize sağladığımız bu ayrıcaklıkla beraber daha asıl dönem başlamadan matematik dersine dair problemlerini gidermiş ve diğer derslere daha kolay odaklanmalarını sağlıyoruz.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak matematiğe dair bütün problemlerinizi gidermek adına sizleride Ankara’nın merkezi Kızılay Atatürk bulvarında yer alan merkez binamıza davet ediyoruz.

Kısa Bir Mola Verin!

Eğitim döneminde en zorlu süreç olarak hep sınav seneleri gösterilmektedir. Aslında baktığımızda doğru bir düşünce olarak görebiliriz. Öğrencinin o seneye kadar öğrendikleri bilgileri okul sınavları hariç büyük çapta kullabilecekleri yerdir.

← Devamını Oku

Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık

Üniversiteye hazırlık süreci birçok öğrencinin stres ile kaygı içerisinde geçirdiği süreçtir. Bunun sebeplerine baktığımızda ya öğrenci kendi çalışmasını yeterli görmüyordur ya da çalışıpta hakettiği başarıyı elde edemeyeceğinden korkuyordur.

Devamını Oku →

Ankaradaki En iyi Dershane

Ankara Türkiye üzerinde ikinci kalabalık şehirdir. Lise ve üniversiteye hazırlanan birçok öğrenci kitlesi olması sebebiyle öğrenciler ve veliler yoğun olarak  Ankara‘da ki en iyi dershaneleri araştırmaktadır.

Devamını Oku →

Neden Temel Lise?

Son yıllarda dershanelerin kapatılması ile birçok dershane kurucusu tarafından Milli Eğitim Bakanlığı destekli temel lise başlığı altında eğitim öğretim merkezi açılmıştır. Son üç yıl içerisinde yapılan bu değişikliklerle beraber temel liseler popüler hale gelmiştir.

Devamını Oku →

Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın

Bilindiği üzere dershanelerin Türkiye Büyük Millet Meclisi kararı ile kapanması ve sonrasında bu tarz kurumlara gösterilen yoğun talep üzerine Milli Eğitim Bakanlığının dershaneleri özel okullara dönüştürmesi sonucunda Temel Liseler gündeme gelmiştir.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Eğitim Ders Çalışma Kampları Öğrenci Koçluk Sistemi Hafıza Teknikleri İle Eğitim Temel Lise Avantajları Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı Üniversitelere ek yerleştirme başvuruları LYS Sonuçları sonrası Ek Yerleştirme ÖSYM de şok istifa Yeni Müfredatla Birlikte Neler Değişiyor? 2018 Öğrenci Bursları Ne Kadar? KYK İletişim Merkezi 7-24 Çalışacak! Gençlik Ve Spor Bakanlığı KYK Yurtlarına Başvurular Başladı! Hobi Edinmeyen İnsanlarız. Peki Hobi Nedir? ÖSYM den Puan Hesaplamasında Hata Açıklaması! Verimli Ders Çalışma Teknikleri Yurt Başvuruları KYK bursu ve kredisi hakkında bilinmesi gerekenler! Azmin Adı Fulya! Temel Liseler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular YGS-LYS Kursu Ankara Özel Öğretim Kursu Ankara Ankaradaki En İyi Dershane Veli Bilgilendirme Temel Lise Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Temel Lise YKS TYT Kursu YKS Eğitimi Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Temel Lise Veli Bilgilendirme Sistemi Temel Lise Anlayışımız Sınav Kaygısı Ankara YKS Eğitimimiz Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Rehberlik Hizmeti Temel Lise Bünyesinde Verilen Kaynaklar Ankara Temel Lisesi Uygun Fiyat Politikası YKS Nedir? Neden Temel Lise? Temel Lise Nedir? Temel Lise Sosyal Yaşam Türkiyedeki Lise Çeşitleri Dershanelerden Temel Liseye Geçiş Temel Liselerin Ayrıcalıkları Temel Lise Fiyatları Ankara Temel Lise İle Üniversiteye Hazırlanın Temel Lise Sınav Sistemleri Kısa Bir Mola Verin! Ankara Butik Dershanesi Yaz Kampı Ankara Temel Lisesinde Üniversiteye Hazırlık Temel Lise Avantajları ORTADOĞULULAR TEMEL LİSESİ AYRICALIKLARI EĞİTİMDE TEMEL LİSE TEMEL LİSE AVANTAJLARI SÖZEL DERSLER İÇİN HAZIRLANAN DERS PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER TEMEL LİSE İLE SOSYAL YAŞAM Kızılay Anadolu Lisesi EĞİTİMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ LİSE TERCİHİ KURUM VE ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA TEMEL LİSE DOĞRU EĞİTİM DOĞRU GELECEK ANKARADAKİ TEMEL LİSELER Kızılaydaki temel liseler KIZILAY TEMEL LİSE ÜCRETLERİ Ankaradaki temel lise ücretleri Kızılayın en iyi lisesi Ankaradaki anadolu liseleri Kızılay Temel Lise Temel Lise Ankara